Usługi wykonywane przez nasz serwis:

Mechanika pojazdowa

Auto Elektryk

Serwis klimatyzacji

Naprawa, regeneracja alternatorów i rozruszników samochodowych

Mechanika pojazdowa

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się skuteczną naprawą pojazdów marki Opel, Volkswagen oraz pojazdów niemieckich i japońskich, jednak również właściciele samochodów innych marek, pochodzących z innych krajów, mogą liczyć na naszą fachową pomoc.

Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę w zakresie napraw mechanicznych różnego typu. Nasi wykwalifikowani pracownicy korzystają z nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu możliwa jest skuteczna likwidacja nie tylko standardowych, ale i bardziej skomplikowanych awarii oraz usterek. Zajmujemy się fachowymi naprawami silnika, sprzęgła, zawieszenia, układu wydechowego, chłodniczego oraz wielu innych elementów i systemów niezbędnych do prawidłowej i bezpiecznej jazdy autem.

W czasie naszej pracy korzystamy z oryginalnych komponentów lub tańszych zamienników charakteryzujących się wysoką jakością. Oferujemy więc usługi na każdą kieszeń i nawet w przypadku niskiej ceny naprawy, jej jakość nie pozostawia nic do życzenia. Każdemu klientowi zapewniamy fachową, uczciwą obsługę i profesjonalne podejście do powierzonego nam zlecenia.

Elektryk samochodowy

Wiadomo nie od dziś, że w samochodach znajduje się wiele różnych elementów, systemów i urządzeń, które działają dzięki energii elektrycznej z akumulatora, który jest ładowany przez alternator. Nasza firma prowadzi serwis elektryki i elektroniki samochodowej.

Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę. Korzystają oni z nowoczesnego wyposażenia, dzięki któremu możliwa jest szybka diagnostyka i skuteczna naprawa różnych usterek i poważniejszych awarii o charakterze elektrycznym.

Wszystkie zlecenia wykonujemy dbając o bezpieczeństwo użytkowników samochodu. Po naprawie, jego komponenty elektryczne działają w sposób prawidłowy bez żadnych niepotrzebnych zwarć czy też innych awarii.

Oczywiście zlecenia wykonujemy szybko, ale przykładamy dużą wagę do dokładności na najwyższym poziomie. Można więc śmiało stwierdzić, że kładziemy duży nacisk na maksymalne zadowolenie naszych klientów.

Serwis klimatyzacji samochodowej

Prowadzimy również profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Posiadamy dużą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu doskonale radzimy sobie z naprawą, przeglądami i serwisowaniem klimatyzacji różnych producentów z całego świata.

Nasza oferta obejmuje sprawdzanie szczelności układu oraz uzupełnianie czynnika chłodzącego. Oprócz tego zajmujemy się naprawą ewentualnych nieszczelności oraz innych bardziej i mniej skomplikowanych usterek sprawiających, że samochodowa klimatyzacja nie działa skutecznie ani prawidłowo.

Nasz doświadczony personel oferuje również fachową usługę polegającą na skutecznym czyszczeniu układu klimatyzacji samochodowej. Polega ona nie tylko na likwidacji fizycznych zabrudzeń, ale również pleśni, grzybów, bakterii, itp. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń i technologii, dzięki którym można skutecznie odgrzybić i oczyścić klimatyzację sprawiając, że jej działanie nie będzie groźne dla ludzkiego zdrowia.

Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta. Przykładamy dużą uwagę do każdego szczegółu, ale jednocześnie gwarantujemy szybkie tempo pracy.